• Home
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_right 4NÖRD
  • keyboard_arrow_right Yeni Podcast Serisi 4NÖRD Yakında!

PODCAST

Yeni Podcast Serisi 4NÖRD Yakında!

Geekstra 31 Mart 2019 1


Background
share close

Gençler!

Size çok sevineceğiniz bir haberimiz var! Çok yakında yeni, sezonluk bir podcast serisi yayımlayacağız. Hem de tüm bölümleri peşpeşe dinleyebileceksiniz!

Tanıdığınız hiç kimsenin olmayacağı, kimin ne için konuştuğunun da çok önemi olmadığı, yalnızca konu ve muhabbetin olduğu bu yeni seri, Netflix’in yeni antoloji dizisi Love, Death and Robots dizisini inceleyecek.

4 NÖRD 1. Sezon bölümleri öncelikli olarak tüm Patronlarımıza sunulacak olup, diğer podcast kanallarımızda günlük olarak yayımlanacak. 4 NÖRD podcastlerini aşağıdaki RSS feed’inden, sitemiz ve iTunes, Podcast Addict gibi en sevdiğiniz podcast uygulamasından ve SPOTIFY’dan da dinleyebileceksiniz.

Tüm podcastler: http://geekstra.com/feed/podcast

Bu arada GPoD’u artık Spotify’dan da takip edebilirsiniz.

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz. Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.