Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

2DE1 – Bölüm 4: Far From Home ve Watchmen Fragmanları

Selam Gençler,

Unratedlogician ve Türkay kayıt sırasında ve sonrasında yaşadıkları bütün teknik aksaklıklara rağmen, geçtiğimiz günlerde yeni fragmanları çıkan Spider-Man Far From Home ve Watchmen üzerine konuşmayı başarmışlar. Ya da en azından bize söyledikleri bu. Keyifli dinlemeler!

(Anlaşılacağı üzere kaydın ses kalitesi bu haftalık düşük maalesef. Yine de en azından bölümün tamamı yalan olmadığı için şanslı da hissetmiyor değiliz. (Böyle de avutuyorlar kendilerini))

Bu podcast’e Spotify ve iTunes üzerinden de ulaşabilir veya Podcast App’inize hemen alttaki RSS adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcast’ten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz. Eğer podcast’lerimize iTunes üzerinden ulaşıyorsanız, yıldız ve yorum atarak bize katkıda bulunabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Aşağıdaki yorum kutusunda düşüncelerinizi paylaşabilir, Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza katılabilir, bizi FacebookTwitter ve Instagram adreslerimizden de takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Biz Yaparsak Olur EP-05

Selam Gençler! Yeni bir hafta ve yeni bir Biz Yaparsak Olur Podcasti! Bu sefer tam...

[Fragman] X-Men: Apocalypse’den 3 Tv Spot

Xavier’in Westchester’da bulunan malikanesi ve X-Men: Apocalypse filmi için Coldwell Banker (sanırım Amerikalı bir gayrimenkul...

Kapat