• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right GPoD 94: Years and Years
play_arrow

DİZİ

GPoD 94: Years and Years

Geekstra 14 Şubat 2020


Background
share close

Selam Gençler!

Son zamanlarda pek yapmadığımız bir şey yaptık. Dizi konuştuk! Daha spesifik olarak BBC’nin 2019 yapımı “Years and Years”ı konuştuk.

Eğer izlemediyseniz kesinlikle spoiler almak istemeyeceğiniz bir dizi olduğu kanaatindeyiz ve diziyi izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Dizide ele alınan bir çok konu var, politika, toplumsal duyarsızlık, merkezi sistemlerin kusurları, bireysel ve toplumsal sorumluluklar, teknolojinin hayatımıza etkisi vb…

Sanırım hepsinin üstünden az çok geçiyoruz ama en çok takıldığımız nokta sanrım işin teknoloji tarafıydı. Trans-humanizme hazır mıyız? Olursa nasıl olur? Gibi konularda atıp tuttuğumuz bu bölümü hemen aşağıdan dinleyebilirsiniz.

  • cover play_arrow

    GPoD 94: Years and Years
    Geekstra

Tüm Podcastler: 

RSS

2DE1

RSS

BALKON KEYFİ

RSS

GEEK&DRINK

RSS

GPoD XL

RSS

GPoD

RSS

PODAVAN

RSS

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz.

Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz,instagramve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Tagged as: .

Previous episode
Similar episodes

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.