play_arrow

PODCAST

İçerden Bi Bakış – EP03 – The Wailing İncelemesi

Geekstra 7 Mayıs 2020


Background
share close

Selam Gençler!

Avi ve R.ist.T.O. bu bölümde The Wailing’i inceliyor.

Türü (folk horror) nedeniyle özellikle seçmiş olduğumuz The Wailing’in incelemesinde, Kore halk inanışlarından, ötekileştirme ve kesilen tavukların rengine kadar kapsamlı bir muhabbet sizi bekliyor!

Not: Kayıt koşulları çok ideal olmadığından konuşma sırasında istenmeyen seslerin de kaydedildiğini fark ettik. Anlayışınızı rica ederiz.

  • cover play_arrow

    İçerden Bi Bakış – EP03 – The Wailing İncelemesi
    Geekstra

İçerden Bi Bakış serisinin GPoD Mini kapsamı dışına çıkarak başlı başına bir podcast serisi olmasını istiyorsanız, ve/veya incelememizi istediğiniz, önermek istediğiniz filimler varsa, sosyal medya sayfalarımızdan, info@geekstra.com’dan veya bu yazının yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm Podcastler

RSS

GPoD

RSS

İçerden Bi Bakış

RSS

2DE1

RSS

GPoD XL

RSS

PODAVAN

RSS

BALKON KEYFİ

RSS

GEEK&DRINK

RSS

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz.

Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz,instagramve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.