PODCAST

İçerden Bi Bakış – EP22 – A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence

Geekstra 19 Kasım 2020


Background
share close

Selam Gençler!

Sanırım bu bölüm şimdiye kadar çektiğimiz en karmaşık bölüm olabilir. Çok derin konulara veya zor kavramlara değindiğimizden değil, izlediğimiz filmi anlatma ve yorumlama konusunda duyduğumuz zorluktan.

Bu bölümde içerden bi bakış attığımız film Roy Andersson’un “Living” üçlemesinin son filmi olan “A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Exıstence” adlı filmi. Türkçeye “İnsanları Seyreden Güvercin” olarak çevrilmiş bu filmi podcasti dinlemeden izlemiş olursanız bir tık daha anlaşılır bir podcast olabilir.

  • cover play_arrow

    İçerden Bi Bakış – EP22 – A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence
    Geekstra

Tüm Podcastler

RSS

GPoD

RSS

İçerden Bi Bakış

RSS

2DE1

RSS

GPoD XL

RSS

PODAVAN

RSS

BALKON KEYFİ

RSS

GEEK&DRINK

RSS

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz.

Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz,instagramve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.