• Home
 • keyboard_arrow_right PODCAST
 • keyboard_arrow_right PODAVAN
 • keyboard_arrow_rightPodcasts
 • keyboard_arrow_right
 • keyboard_arrow_right Podavan #11: Mandalorian 2. Sezon Finali
play_arrow

PODCAST

Podavan #11: Mandalorian 2. Sezon Finali

Geekstra 21 Aralık 2020


Background

Selam Podavanlar,

Mandalorian 2. sezon finaliyle gelen yoğun duygu birikimlerimizi döktüğümüz ve yeni açıklanan 87 Disney+ Star Wars dizisi üzerine konuştuğumuz bu bölümle, Unratedlogician, Muad’dib ve Türkay’lı Podavan serimiz de sezon arasına giriyor. Keyifli dinlemeler.

 • cover play_arrow

  Podavan #11: Mandalorian 2. Sezon Finali
  Geekstra

Bu podcast’e Spotify ve iTunes üzerinden de ulaşabilir veya Podcast App’inize hemen alttaki RSS adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcast’ten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz. Eğer podcast’lerimize iTunes üzerinden ulaşıyorsanız, yıldız ve yorum atarak bize katkıda bulunabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Tagged as: .

Previous episode

Post comments

This post currently has 1 comment.
 1. HanSolo on 26 Aralık 2020

  Sidious Maul ve Savage’ı yendikten sonra ne oldu? sorusu darth maul son of dathomir çizgi romanında açıklanıyor. Bu çizgi roman Disney dönemi öncesi yayınlanmış ve Canon olan TEK çizgi roman. Clone Wars’ta dediğiniz eksik hikayeyi tamamlıyor. İçerisinde mandalorianlar da geçtiği için önemli bir hikaye esasında. Konudan bağımsız, Clone Wars hikayesinin arasını tamamlamak açısından bu çizgi roman dışında bir de türkçeye de çevrilen dark disciple kitabı da önemli. O da Quinlan Vos ve Asajj Ventress’in hikayesini tamamlıyor.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.