• Home
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_right GPoD
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right [Podcast] GPoD Mini – EP05 – Covid-19’un Ekonomiye Etkisi 1
play_arrow

PODCAST

[Podcast] GPoD Mini – EP05 – Covid-19’un Ekonomiye Etkisi 1

Geekstra 18 Nisan 2020


Background
share close

Selam Gençler!

Umarız siz, sevdiklerinizin sağlı yerindedir ve kendiniz başta olmak üzere çevrenizi korumak için tüm gerekli önlem ve tedbirleri alıyorsunuzdur.

GPoD Mini serisi, alında 4 bölümlü, sınırlı bir deneme serisi olarak kaydedip sizlere sunmuştuk. Fakat mağlum pandemi, zaman bolluğu ve kafamızı kurcalayan konu üçlüsi bir araya gelince, neden bir bölüm daha çekmeylim dedik.

Podcast, başlıkta da belirtildiği gibi, pandemi sonrası ekonominin neye benzeyeceği konusu ile başlıyor… ve klasik bir Geekstra icraatiyle daldan dala atlıyor. Bu nedenle aslen tek bir bölüm olarak plananan bu GPoD Mini’nin bir değil iki bölüm olarak yayımlanacak. Bölümler arasında net bir konu ayrımı (hatta net bir bitiş ve başlangıç noktası bile) olmayışının sebebi bu.

Fakat illa bir ayırım yapalım dersek, bu (yani ilk bölüm) daha çok pandemi sonrası ekonomilerin Sanayi 4.0, Nesnelerin İnterneti ve sanal parabirimlerine yönelimleri üzerinden muhabbet ediyoruz.

Burada önemle belirtilmesi gerektiğini düşündüğümüz konu var. Bu da Geekstra’nın tüm podcastlerinde olduğu gibi bu GPoD Mini bölümlerinin de arkadaşlar arası bir muhabbetten öte bir içerik sağlama amacında olmadığı ve kesinlikle “tavsiye ve öneri sunan uzmanlık podcastiolmadığıdır. Altını çizerek belirtmek isteriz.

  • cover play_arrow

    [Podcast] GPoD Mini – EP05 – Covid-19’un Ekonomiye Etkisi 1
    Geekstra

Tüm Podcastler

RSS

GPoD

RSS

İçerden Bi Bakış

RSS

2DE1

RSS

GPoD XL

RSS

PODAVAN

RSS

BALKON KEYFİ

RSS

GEEK&DRINK

RSS

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz.

Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz,instagramve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.