• Home
  • keyboard_arrow_right TEKNOLOJİ
  • keyboard_arrow_right PODCAST
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right GPoD 105: Yatırım Tavsiyesi Değildir (Kore ve Türkiye Ekonomisi ve NFT)
play_arrow

TEKNOLOJİ

GPoD 105: Yatırım Tavsiyesi Değildir (Kore ve Türkiye Ekonomisi ve NFT)

Geekstra 10 Mart 2021


Background

Selam Gençler!

Yine spontane bir bölümle karşınızdayız. Bu bölümde Kore ve Türkiye’nin ekonomisine toplu iğnenin ucuyla değinerek biraz geçmişten konuştuk. Başta NFT (Non Fungible Token) gündemde olan yeni finans ve “değer” teknolojileri hakkında oramızdan buramızdan atıp tutarak da gelecekten konuşutuk.

Başlıkta ve podcastimizde de belirttiğimiz üzere bunun bir yatırım tavsiyesi olmadığının altını çizmemiz ne kadar gerekli bilmiyoruz. Fakat ne olur ne olmaz diye yazdık. Bizi uzun zamandır dinleyen, hatta bir bölüm GPoD dinlemiş olanlar bile ağızımızdan çıkanların öyle çok ciddiye alınır, anlamlı ses dalgaları olmadığını biliyor olmalı diye tahmin ediyoruz :). Tekrar ediyoruz, bu tamamen keyifli bir geyikten ibarettir. Bir yatırım tavsiyesi değildir. Ne Kafkaesk’in ne de R.ist.T.O.’nun finans, ekonomi ve yatırım konusunda herhangi bir uzmanlığı yoktur.

Bu bölümü çekerken çok eğlendik, sizin de eğlenmenizi umuyoruz.

  • cover play_arrow

    GPoD 105: Yatırım Tavsiyesi Değildir (Kore ve Türkiye Ekonomisi ve NFT)
    Geekstra

Tüm Podcastler

RSS

GPoD

RSS

İçerden Bi Bakış

RSS

2DE1

RSS

GPoD XL

RSS

PODAVAN

RSS

BALKON KEYFİ

RSS

GEEK&DRINK

RSS

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz.

Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya yukarıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz,instagramve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Tagged as: .

Previous episode
GPoD
play_arrow
playlist_add

DİZİ

GPoD 104: The Expanse

Geekstra 21 Ocak 2021

Selam Gençler! GPoD’un bu bölümünde, Kafkaesk’in “Battlestar Galactica kaslarımı çalıştırdı!” şeklinde övdüğü bir dizi olan The Expanse’i konuşuyoruz. Son zamanların belki de en iyi (hem kitap hem de dizi) space […]

Read more trending_flat

Similar episodes

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.